Flügger Partner Pakiet korzyści na start Współpraca Aktualności Rekomendacje Szkolenia Kontakt

Praktyka

Nie skupiamy się tylko na suchych faktach. U nas uzupełnisz swoje umiejętności praktycznego zastosowania wysokiej jakości farb, tapet i narzędzi marki Flügger.

Wsparcie biznesu

Jesteśmy tu dla Ciebie, dlatego oferujemy wsparcie Twojego biznesu, dzięki któremu zwiększysz konkurencyjność na rynku i pozyskasz nowe zlecenia.

Jak zapisać się
na zajęcia?

Każdy profesjonalista chcący wziąć udział w szkoleniu musi skontaktować się z organizatorem przez swojego lokalnego doradcę techniczno-handlowego lub zgłosić się za pośrednictwem mailowym na: akademia@flugger.com. Więcej informacji o programie orazwarunkach przystąpienia znajdziecie państwo w regulaminie.

Formuła zajęć:

Zajęcia podzielone są na dwa moduły obejmujące zagadnienia teoretyczne i praktyczne obejmujące tematykę malowania ścian i sufitów, sposobów dobierania i łączenia kolorów oraz zawieszania tapet i okładzin.

Szkolenie przeznaczone są dla osób związanych zawodowo z branżą budowlaną w zakresie wykończenia wnętrz, wewnętrznego i zewnętrznego malowania budynków i kończą się uzyskaniem certyfikatu Flügger farby Akademia.